Over ons – R'damse Nieuwe

Over ons

R’damse Nieuwe is een community van betrokken en ondernemende Rotterdammers. Wij geloven dat Rotterdam de stad van de toekomst is, die gedragen wordt door de groeiende groep jonge stadsgenoten, met nieuwe en bijzondere ideeën.


R’damse Nieuwe houdt zich bezig met diverse thema’s die raken aan de Rotterdamse economie in de breedste zin van het woord. Binnen deze onderwerpen brengen we de vragen uit de stad en de expertise van ons netwerk samen.
Dit o.a. op het gebied van cultuur, innovatie, stedelijke ontwikkeling, food, duurzaamheid en technologie. R'damse Nieuwe is een initiatief van Rotterdam Partners.

Connectors

De kern van de R’damse Nieuwe community bestaat uit een team van 7 connectors. Stuk voor stuk jonge ondernemende Rotterdammers die zich inzetten om de ambities van R’damse Nieuwe te realiseren.
Elke connector zet zich, naast zijn/haar eigen baan of onderneming, twee jaar in voor Rotterdam.

Vacatures

We hebben op dit moment 1 vacature open! Check ze allemaal bij het kopje nieuws!
Carsten

Carsten van Rossen

Voorzitter

2020 - Nu

carsten@rdamsenieuwe.nl
06 52 62 11 06
Carsten van Rossen

Carsten is zelfstandig ondernemer in de evenementenbranche en mede-eigenaar van salesbureau Local Media
Pim Roggeveen

Pim Roggeveen

Connector Communicatie
2019 - Nu


pim@rdamsenieuwe.nl
06 24 16 68 22
Pim Roggeveen

Als freelancer op het gebied van communicatie, marketing en sales helpt Pim bedrijven met het effectief behalen van hun doelstellingen, hoe gek die soms ook zijn.
Nina-te-Velde-Rdamse-Nieuwe

Nina te Velde

Connector Productie
2018 - Nu


nina@rdamsenieuwe.nl
06 23 15 46 52
Nina te Velde

Nina werkt naast R'damse Nieuwe als freelance event manager voor o.a. Blijdorp Festival en Oranjebitter.
Precilla Schrier

Precilla Schrier

Connector Sociaal Ondernemen
2018 - Nu


precilla@rdamsenieuwe.nl
06 18 55 67 83
Precilla Schrier

Precilla is een Rotterdamse ondernemer met een achtergrond in communicatie, IT projecten, business consultancy en content creation.
Kevin Website

Kevin Huijskens

Connector Vrijetijdsbesteding
2019 - Nu


kevin@rdamsenieuwe.nl
06 81 06 96 06
Kevin Huijskens

Als connector bij The Student Hotel is Kevin continu op zoek naar nieuwe partnerships in de stad. Hier ontwikkelt hij events en concepten met partners voor een brede lokale doelgroep.
hugo website

Hugo van der Kooij

Connector Rotterdam Partners
2020 - Nu


hugo@rdamsenieuwe.nl
06 39 89 85 77
Hugo van der Kooij

Hugo werkt bij Rotterdam Partners als Young Talent Online, en zorgt als verbinder voor een vruchtbare en effectieve relatie tussen Rotterdamse Nieuwe en Rotterdam Partners.
Dennis Vink pf website

Dennis Vink

Connector Gezondheid en Voedsel
2020 - Nu


dennis@rdamsenieuwe.nl
06 22 51 08 25
Dennis Vink

Dennis is bioloog en werkt bij Diergaarde Blijdorp. Daarnaast zit hij in de Raad voor Dieraangelegenheden en schrijft hij over voeding, sport en gezondheid op zijn Instablog Plantbased Dennis.
Alumni
Rdamse-Nieuwe-Renee-Marcelis

Renée Marcelis

Voorzitter
2018 - 2020


renee@rdamsenieuwe.nl
06 17 23 85 25
Renée Marcelis

Renée is programmaleider bij Bouwkeet, de sociale makerspace van Bospolder-Tussendijken en voorzitter van R’damse Nieuwe.

Jeroen Wijnhorst

Connector Duurzaamheid, Energietransitie en Resilience
2019 - 2020


jeroen@rdamsenieuwe.nl
06 22 90 45 08
Jeroen Wijnhorst

Jeroen is freelance interieurarchitect en meubelmaker en geeft daarnaast architectuurrondleidingen in Rotterdam.
pauline schouwenburg

Pauline Schouwenburg

Connector Voedsel en Gezondheid
2018 - 2020


pauline@rdamsenieuwe.nl
06 19 08 50 79
Pauline Schouwenburg

Pauline is oprichter van De Platte Stad. Hiermee verbindt ze stad en platteland op het gebied van voedsel en duurzaamheid.
Connectors-Lorenzo

Lorenzo van Galen

Connector Innovatieve Economie
2017 - 2019


lorenzo@rdamsenieuwe.nl
06 36 30 11 40
Lorenzo van Galen

Eigenaar van Bigguban, waar hij concepten bedenkt en tot leven wekt. Co-host van de grootste innovatie podcast van Nederland genaamd ''De Wereld van Morgen''.
Rdamse-Nieuwe-Henriette-van-der-Meer

Henriëtte van der Meer

Connector Stads- en Gebiedontwikkeling
2018 - 2020


henriette@rdamsenieuwe.nl
Henriëtte van der Meer

Henriëtte werkt als relatiemanager bij Cambridge Innovation Centre (CIC).
Connectors-Osman

Osman Akin

Connector Educatie en Communicatie
2016 - 2019


osman@rdamsenieuwe.nl
06 20 82 58 48
Osman Akin

Osman is oprichter van IMMATURE. Als digital marketeer vermengt hij creativiteit, soft skills en technische vaardigheden voor diverse (inter)nationale opdrachtgevers.
Rdamse-Nieuwe-Gyonne-Goedhoop

Gyonne Goedhoop

Connector Cultuur
2017 - 2019


gyonne@rdamsenieuwe.nl
Gyonne Goedhoop

Gyonne is cultureel onderneemster. Duurzame diversiteit, representatie en multiperspectiviteit vormen inhoudelijk een rode draad in al haar projecten.
Connectors-WouterWestmaas

Wouter Westmaas

Connector Sport & Ondernemerschap
2016 - 2018


info@rdamsenieuwe.nl
Wouter Westmaas

Wouter geeft vanuit zijn onderneming op een creatieve en verrassende wijze communicatieadvies én draagt daarbij tevens zorg voor de uitvoering.
Connectors-AardJan

Aad-Jan Persoon

Secretaris en connector Cultuur en Levendigheid
2016 - 2018


aad-jan@rdamsenieuwe.nl
Aad-Jan Persoon

Aad-Jan werkt bij TENT Rotterdam, een tentoonstellingsruimte voor hedendaagse Rotterdamse kunst. Naast zijn werkzaamheden bij TENT Rotterdam, is hij secretaris bij R'damse Nieuwe.
TIP ONS DIRECT
Top