Bekijk het jaarverslag van 2016.

Download visie document

R’damse Nieuwe is een community van ondernemende Rotterdammers. Wij geloven dat Rotterdam de stad van de toekomst is, die gedragen wordt door de groeiende groep jonge ondernemers. Door deze groep te ondersteunen, dragen wij bij aan de toekomst van Rotterdam.

Lees meer

De kern van de R’damse Nieuwe community bestaat uit een team van 9 connectors. Stuk voor stuk jonge ondernemende Rotterdammers die zich inzetten om de ambities van R’damse Nieuwe te realiseren. Elke connector zet zich, naast zijn/haar eigen baan of onderneming, twee jaar in voor Rotterdam.

Connectors

De kern van de R’damse Nieuwe community bestaat uit een team van 9 connectors. Stuk voor stuk jonge ondernemende Rotterdammers die zich inzetten om de ambities van R’damse Nieuwe te realiseren. Elke connector zet zich, naast zijn/haar eigen baan of onderneming, twee jaar in voor Rotterdam. 

actief
Marjolein de Jong Communicatie / PR
2015 - Nu
Marjolein@rdamsenieuwe.nl
06 43 94 86 56
Marjolein is met haar eigen onderneming actief als tekstschrijver, communicatiespecialist en eventmanager voor diverse organisaties in Rotterdam.
actief
Jonas Martens Voorzitter en connector Duurzaamheid, Energie en Haven
2016 - Nu
Jonas@rdamsenieuwe.nl
06 42 95 03 80
Jonas is oprichter van Better Future Factory en voorzitter van R'damse Nieuwe.
actief
Joris de Iongh Connector Innovatieve Economie
2016 - Nu
Joris@rdamsenieuwe.nl
06 36 13 39 96
Joris is eigenaar van het ontwerpbureau Buro Bliksem en het duurzame skateboard merk Bonsai State.
actief
Marieke Dekker Connector Voedsel en Gezondheid
2016 - Nu
Marieke@rdamsenieuwe.nl
06 25 43 44 19
Marieke is Event Manager bij Stichting RotterdamseKost, CuliNESSE en Vivre Productions.
actief
Wouter Westmaas Connector Productie, Sport, Ondernemerschap en Ondernemendheid
2016 - Nu
wouter@rdamsenieuwe.nl
06 15 45 52 00
Wouter is een creatieve ondernemer, vanuit zijn onderneming initieert en organiseert hij evenementen en geeft hij communicatieadvies.
actief
Siobhan Burger Connector Cultuur en Stads- en Gebiedsontwikkeling
2016 - Nu
Siobhan@rdamsenieuwe.nl
0618224097
Siobhan is co-founder van Arttenders, waarmee ze de kunstwereld verbindt aan de zakelijke markt middels creatieve partnerships en toegepaste kunst oplossingen.
actief
Aad-Jan Persoon Secretaris en connector Cultuur en Levendigheid
2016 - Nu
aad-jan@rdamsenieuwe.nl
Aad-Jan is actief binnen de zakelijke en productionele kant van de Rotterdamse musea. Naast zijn werkzaamheden bij TENT Rotterdam, is hij connector bij R'damse Nieuwe.
actief
Osman Akin Connector Onderwijs, Educatie en Innovatieve Economie
2016 - Nu
osman@rdamsenieuwe.nl
06 20 82 58 48
Osman is oprichter van IMMATURE. Als digital marketeer vermengt hij creativiteit, soft skills en technische vaardigheden voor diverse (inter)nationale opdrachtgevers.
alumni
Nicole van den Adel Communicatie / PR
2016 - 2017
nicole@rdamsenieuwe.nl
Nicole werkt bij Eneco en houdt zich bezig met de ontwikkeling van marketingcommunicatie campagnes van Toon®, de slimme thermostaat.
alumni
Lars Klootwijk Connector
2016 - 2017
Lars@rdamsenieuwe.nl
06 46 32 72 38
Lars is eigenaar van Lumick, een bedrijf wat wolkenplafonds levert door heel Europa.
alumni
Pranita Murli Crowd Force Rotterdam
2014 - 2016
Pranita@rdamsenieuwe.nl
06 50 85 16 88
Pranita is beleidsadviseur bij de Erasmus Universiteit Rotterdam, waarbij zij zich o.a. bezighoudt met de aansluiting van studenten op de (internationale) arbeidsmarkt.
alumni
Mahasin Tanyaui Rotterdammers met Doelen
2015 - 2016
mahasin@rdamsenieuwe.nl
06 28083547
Mahasin Tanyaui staat aan het hoofd van evenementenorganisatie Dreamers Inc.
alumni
Rosanne Stel Crowd Force Rotterdam - Skillslab - Expertsessie - Tafelhosts
2014 - 2016
Rosanne@rdamsenieuwe.nl
06 29 12 17 53
Naast studeren op de TU in Delft houdt Rosanne zich bezig met verschillende projecten, waaronder voor R'damse Nieuwe
alumni
Renee Trijselaar Cultuuronderzoek
2014 - 2016
Renee@rdamsenieuwe.nl
06 48 15 75 38
Renee werkt als projectleider, coach en adviseur in de culturele sector, met name voor het HipHopHuis en het Luxor theater.
alumni
Bart van der Zande Crowd Force, Skills Lab, Circulaire economie, FuckUp Nights
2014 - 2016
bart.vd.zande@mrwatson.com
06 14 61 56 23
Bart zet zich in voor de stad met zijn eigen start-up mr.Watson, door evenementen te organiseren met Balloon Gun en Vroes.
alumni
Marte van Oort Voorzitter en Strategie
2013 - 2016
marte.vanoort@gmail.com
06 38 28 81 86
Marte zet ze zich in voor de ontwikkeling van de stad bij Stichting de Verre Bergen door innovatieve ideeën en ondernemers te ondersteunen.
alumni
Kristian de Leeuw Rotterdammers met Doelen - Hoek van Holland
2015 - 2015
kris@barbar.nu
06 81 04 27 80
Kris is eigenaar van BAR en altijd op zoek naar nieuwe projecten en uitdagingen die bijdragen aan Rotterdam.
alumni
Martijn van der Mark Cultuuronderzoek
2014 - 2016

06 47 18 89 71
Martijn werkt bij het het Stimuleringsfonds Creatieve Industrie. Martijn denkt graag mee over sociaaleconomische vraagstukken.
alumni
Thijs Barendse Keynote
2013 - 2015
thijsbarendse@gmail.com
06 47 88 27 99
Thijs studeerde Internationale Betrekkingen. Sinds 2010 werkt hij als programmamaker en redacteur voor diverse Rotterdamse podia, ontwerpbureaus en festivals.
alumni
David Dooghe Projectleider Vereniging Deltametropool
2008 - 2013
mail@daviddooghe.com
0618473570
David, opgeleid stedenbouwkundige en architect. Als ontwerper en onderzoeker werkt hij aan projecten die ruimte, cultuur, maatschappij of economie samenbrengen.
alumni
Anne de Haij Manager Public Affairs, beleidsmedewerker en projectleider
2014 - 2014
info@annedehaij.nl
06 41363899
Anne weet alles van musea, de culturele sector van Rotterdam en cultuurbeleid. Ook al werkt ze nu in Den Haag; haar hart ligt nog in Rotterdam.
alumni
Gijsbert Koren Crowd Force Rotterdam
2013 - 2014
gijsbert@douwenkoren.nl
Gijsbert Koren is mede-oprichter van Douw&Koren. Hij heeft een passie voor ondernemen met een duurzame impact en is verslaafd aan het crowdfunden van toffe projecten.
alumni
Willem de Klerk Connector
2011 - 2014
mail@willemdeklerk.com
Als initiatiefnemer, oprichter, aandeelhouder en/of partner is Willem actief betrokken bij de ontwikkeling van diverse ondernemende initiatieven in Rotterdam.